ופתאום את מוצפת בהודעות אנטי-אייג'ינג

ורד אמיר
0 תגובה

Somewhere over the fifty ואת מוצפת הודעות והמלצות להשגת המראה המושלם.

כולם יוצאים למלחמה בגיל, אנטי-אייג'ינג – יחי המלך החדש. כל בוקר נולד לו קרם חדש, התעמלות פנים, טיפים ושפע של המלצות. ואני? אף פעם לא חשבתי שהיה לי מראה מושלם בעבר ולכן אנ לא מרגישה שאני צריכה לחפש את המראה המושלם גם עכשיו. ובכלל למה אנטי? אני תמיד מעדיפה פרו. כל החיים הייתי פרו אז גם עכשיו – אני רוצה להישאר פרו.

vered amir 252

אני לא מרגישה שאני יוצאת למלחמה, אני מרגישה שאני נותנת לגיל יד וצועדת איתו במעלה הדרך – אוהבת אותו ואוהבת אותי. אני כן מרגישה שדווקא בגיל הזה אני כבר לא מחכה למילים כמו: -"מרסקת, שוברת, הורסת, התעלפתי וביי" -מילים כאלה בעיקר משעשעות אותי ומחמיאות לי, כי מי שמשתמשת בהן היא צעירה ממש וזה אומר שיש לי עוקבות צעירות. ועכשיו בגיל הזה, כשיש קבלה של היופי הטבעי שלנו והשקט מזדחל לחיינו ומוציא מאיתנו עוד קצת יופי שנובע מהפנימיות שנרגעת, דווקא עכשיו לצאת למלחמה?

אני ממש מאמינה שמי שטוב לה – מפיצה את הטוב לסביבה. לכן אני מפרגנת לכל אישה שעושה מה שגורם לה להרגיש טוב וממליצה לכל אחת לעשות מה שהיא אוהבת ועושה לה טוב. יש מי שהרגישה מושלמת וכמה מזרקים יעשו אותה בעיניה שוב מושלמת – זה נכון לה ובהצלחה. ויש מי שהגיל והקמטים פחות נוחים לה והיא עושה להפחתתם. (טיפולי אנטי-אייג'ינג למיניהם)
אבל לפעמים נדמה לי שכשאני מסתכלת מסביבי אני רואה המון נשים דווקא אחרי גיל 50 שלמות ומרוצות ולהבדיל, אני רואה מידי פעם נשים צעירות פחות מרוצות ויותר מתלוננות….

vered amir 251vered amir 250

אני באופן עקרוני פחדנית. תמיד הייתי ועוד יותר עכשיו. מה שנראה לחברותיי פרוצדורה פשוטה וקצרה שלאחריה את יותר יפה – לי נראה מסוכן, כואב ומורכב ולא בטוח שאראה בדיוק כמו עכשיו. אז אני מסתפקת בקרמים שעושים לי הרגשה טובה, בטיפולי פנים אצל הקוסמטיקאית – ממש כמו בגיל 21 שאז עשיתי טיפול לראשונה ולאחרונה אפילו התחלתי לעשות מסז' לפנים עם מכשיר מיוחד שאמור לעשות לי עור זוהר ולעזור לו ליצר יותר קולגן.

אז מה אני עושה? מה ההמלצות שלי? אני עושה כל מה שגורם לי להרגיש טוב. אני לא בודקת כל יום במראה מה מצב הפנים שלי והאם צמח לו קמט חדש. אני מנסה להוריד את מפלס הפחד ולהתעלם ממה שאחרים אומרים. אני לא נאחזת באיך נראיתי בעבר ונהנית מההווה ובעיקר, מתמקדת  בדברים הטובים שיש – ויש הרבה!!!

מאחלת לקראת השנה האזרחית החדשה שכבר בפתח, מחשבות חיוביות, והמון פרו.
באהבה,
ורד.

Related Posts

השאירי תגובה