להיות פאשניסטה זה לקנות כל הזמן?

ורד אמיר
0 תגובה

אני מאוד אוהבת אופנה, תמיד אהבתי. יש כאלה שחושבות שלהיות פאשניסטה זה לקנות כל הזמן, לאמץ כל טרנד ולהתחדש לעתים קרובות. לרדוף אחרי כניסת הקולקציות ברשתות המהירות, למלא כל הזמן את הארון ולשים יד על הצבע הנכון. ואני אומרת שלהיות פאשניסטה זה להיות בעניינים, לקרוא, לדעת, לנסות, להמציא לוקים, לנסות שילובים חדשים ולהעז. לעקוב אחרי טרנדים, את חלקם לאמץ ועל חלקם לוותר. למצות את כל הפריטים שלך בארון ולהעלות לוקים מעניינים משמחים ומסקרנים.

אני פאשניסטה, אני אוהבת בגדים חולמת בגדים קונה ואפילו תופרת. אבל השנה חוויתי משהו אחר ואני מתרגשת אפילו לכתוב על זה. מן תחושה כזו של שקט ודיוק בקניות. זה לא שאין לי התלהבות, אני יכולה להיכנס לבוטיק או חנות גדולה שאני אוהבת וללקט בשניה עשרה פריטים מעלפים ולהתרגש ולהרגיש בגוף עקצוצים של שמחה והנאה. אבל השנה, בכל זאת משהו קרה, והרגשתי שאני נהנית לקנות מה שאני צריכה. נכון שלפעמים צריכה זה רוצה, וזה בסדר ואני בגיל שאני יכולה לקנות מה שאני רוצה אבל יחד עם זאת, טרוף הקניות מסביבי העלה בי מחשבות ותובנות חדשות / ישנות.

vered amir 233vered amir 230

בשנה האחרונה הייתי עסוקה יותר בהתבוננות ופחות בקניות. התבוננות ואחריות, זה מה שהרגיש לי שהיה בשנה החולפת וזה מה שאני מרגישה שהולך לקרות בשנה הבאה ובעשור הבא.

כשהיינו צעירים היו לנו חיים די פשוטים ורגועים. אני, שזכיתי לחיות בשפע כלכלי – כשרציתי חולצה או ג'ינס ליוויס, הלכתי לחנות היחידה שהייתה בעירי רחובות – וקניתי ג’ינס. והיום יש אין סוף אפשרויות ושפע של הזדמנויות לקנות בארץ ובעולם, ברשת  או בחנויות ענק, בבוטיק או במכירה ביתית. המחירים הנמוכים של האופנה המהירה וקצב התחלופה של הקולקציות גרמו לי לסחרור ורצון לחזור לקנות בשקט.

נדמה לי שלנשים בגילי, יהיה קל יותר לקחת צעד אחורה, ולעשות את 2020 שקולה ומדויקת יותר להן מבחינת הקניות. אותי, זה גם יותר מרגש לקנות פריט אחד יקר מעשרה פריטים זולים, אותי יותר מרגש למצוא פריט בחנות יד שנייה ולשלב אותו עם פריט חדש והכי מרגש אותי להיות השראה ולהאיר זרקור של רעיונות ותובנות ובעיקר לוקים.

והצעירות יותר? בטוח שאלה שיש להן כבר ילדים יבינו, אולי יותר לאט, אבל גם אצלן זה מחלחל לקנות פחות ויותר מדויק. ואני לא מתהדרת בשמירה על הכדור ובקיימות ובמחזור רק בלהשיג רוגע ושקט וקצת יותר מקום במרחב בארון ובלב.

אז אני אהיה כאן גם השנה, לתת השראה, להמליץ, להעז לתת רעיונות להדגים שילובי ישן עם חדש ובעיקר להיות ביחד.

מוזמנות לעקוב אחרי גם באינסטגרם

באהבה גדולה
סטייל ושמחה
ורד

vered amir 234

Related Posts

השאירי תגובה