משפיענית

ורד אמיר
0 תגובה

משפיענית , איזה מילה קטנה , כמו אצבעונית, כמו תותית משהו פחות כזה , מצומצם ילדותי מפנק. בתקופה האחרונה כל פעם שמישהי אומרת לי או שואלת אותי אם אני משפיענית זה מצחיק אותי. למה? רק בגלל המילה הזו הקטנה הסיומת הזאת /ית ובהחלט לא בגלל המשמעות שלה. הרי אתן יודעות, או לפחות הוותיקות בינכן שהשפעה או השראה או להיות מודל ודוגמא זה משהו שתמיד היה. ושאותי אגב, מלווה מאז ההתבגרות שלי. אבל היום, עם עידן הרשתות ובעיקר האינסטגרם ( שלפי מחקרים 75% מתקציב השיווק נמצא באינסטגרם), התחושה היא שמשפיענית זו מילה פחות מחמיאה.

בחודש שעבר צפיתי בזום עם שתי משפיעניות, , אודליה ברבי ותמר מור שאני מאוד מעריכה והן דוגמא עבורי למשמעות היותר עמוקה שיש לתחום הזה. הן נתנו הרצאה שההכנסות שלה נתרמו לילדיה של דיאנה דדבייב ז"ל. וככה אפשרו לי גם ללמוד וגם לתרום. מה יותר מזה? אולי זאת דוגמא מובהקת מידי לעשייה מלאת השראה .אבל, יש ברשת לא מעט נשים משפיעניות שאני מחכה לפוסטים שלהן ללייבים שלהן וחוגגת בסטורי שלהן. אני מתייחסת לתוכן שלהן ברשת ממש כמו למגזין טוב שאני מחכה לדפדף בו וחוזרת אליו כבר הרבה שנים . כי הן מגישות לי על מגש של כסף בדיוק מה שאני אוהבת וזה ארוז בדיוק כמו שאני אוהבת והמינון בדיוק כמו שרשם לי הלב או המוח.

גם אלה שמנהלות עסק ומוכרות לי פריטים שהן קונות/ מעצבות/ ממליצות וגם אם זו רק תמונה זה תמיד ילווה אצלי בסקרנות לעיתים בהתרגשות תמיד בשמחה, לראות מה הן העלו ועל מה הן כתבו או המליצו. הן משאירות אצלי משהו בלב, באוויר, בראש, משהו שאני הולכת איתו..

השבוע, עשיתי סדר באחד הארגזים שלי.(לכל אחד בבית יש ארגז משלו עם ההיסטוריה הקטנה שלו מודפסת מצולמת מרגשת) ומצאתי דברים שכתבו לי חברות, קולגות, פקודות ,לפני עידן ועידנים. והרגשתי שזה בדיוק מה שאני מתכוונת כשאני חושבת על מה נשאר אצלי או מה אני משאירה אצל אחרים /ות . פעם הם היו כותבים לי על נירות יפים .

vered qmir website 40405vered qmir website 40407vered qmir website 40404

והיום הן כותבות לי הודעות:

 

השילוב שלך של בית ופאן מעוררי השראה…

את מעוררת השראה ורד…

אתם יודעים איך לחיות!!!! ללמוד ממך!…

מרגישה את האנרגיה של התנועה שלך עשית לי חשק. את מזמנת ומפעילה את מה שאת רוצה שיקרה. נהדרת את!…

vered amir website 404040

וזה כל כך מרחיב לי את הלב לדעת שנכנסתי ללב של מישהי ,שהשארתי שם משהו. מרגש ומשמח אותי.

אז אני יודעת מה אני רוצה להיות כשאני אהיה גדולה. אני רוצה להיות מה שהייתי תמיד. מישהי שהשמחה היא האקססוריז הכי בולט שלה, שהיכולות שלה לראות את הטוב היא חלק מהלייפסטייל שלה ויודעת דבר או שניים בנושאי אופנה ועיצוב ביטוי לאהבת החיים והאדם ולייפסטייל. זה בדיוק מה שאני רוצה להמשיך להיות, משפיענית. מילה קטנה עם כוונה גדולה.

בברכת יומק עידאק , ורד

vered qmir website 40406vered qmir website 40408

Related Posts

השאירי תגובה