האביב כבר כאן ועמו טרנדים והמלצות

ורד אמיר
0 תגובה

מה שברור כשמש המלטפת בימים אלה, שבאביב הצבעים מתבהרים וההדפסים שמחים ובולטים והבז’, הו הבז’…

ושוב עונה חדשה ושוב הזמן המושלם לעשות סדר בארון. לבדוק, לבחון, למדוד, להעלות, להעביר, לשמור… כן, כבר כתבתי על זה בעבר כאן בבלוג שלי. ואם אמרנו שאנחנו בגיל הזה שמשקיע יותר בעצמנו ובתוך השגרה בונות לנו ימים של כיף וחגיגות, אז בואו נחשוב שארון הבגדים שלנו הוא השגרה הטובה

ונתבל אותו בצבע ושמחה מהעונה החדשה.  עונות המעבר בארץ לא ארוכות ומיד יגיע הקיץ החם וההביל, והארון נהיה קצת מבולגן ופריטים מועברים מכאן לשם. לכן, בעונות המעבר אני עושה קניות בעיקר בארון שלי!!! ומוסיפה פריטים לפי הצורך מהקולקציות החדשות, לעתים זה רק סריג קליל, לעתים צעיף משי…

אז בדקי מה יש לך בארון מעונות קודמות, משנים אחרות וקבלי המלצה ממני לסטיילינג לעונה החדשה במילים ובתמונות.

מה מביא אתו האביב?

ג’קטים קלים, קרושה וצעיפים עוטפים – באביב מתקלפים. נקודות והדפסים, בדי משי ובדי תחרה, צבעי תבלין וצבע מנטה, צבעי פסטל ובעיקר הבז’ שולט. צבעים חזקים כמו פוקסיה ואדום. תיקים קטנים וסלים ממוחזרים.

אין כאן מכנסיים צמודים/ מכנסי רכיבה חושפי ברכיים/ חולצות קצרות/ מחשופים נדיבים, יש המון קלאסי ושיק ונשיות ונוכחות של אביב. רוב הפריטים מהארון הפרטי שלי מעונות קודמות (טרנדים חוזרים) ומיעוטם חדשים.

אני למשל מצאתי בארון שלי שמלה בצבע כתום באורך נכון מלפני שש שנים, והוספתי לה צעיף משי פרחוני ועדכני שרכשתי אצל גבירה.

או למשל למכנסיים בצבע בז’ מעונה קודמת הוספתי חולצה בשקיפות עדינה בצבעי פסטל תכלת, שמלת קיץ מאווררת בצבע הנכון (בז’) ובאורך הנכון (פחות חושפת רגליים),

שמלות ארוכות וקלילות תמיד טובות בקיץ ועד שמתחמם, מוסיפה ג’קט קטן שיש בארון,  גם בכחול וגם בלבן מעונות קודמות. מימין שמלת פסים. כל עונה והאביב במיוחד, הפסים הדקים מככבים. משמאל שמלה בצבעים עזים אותה רכשתי בבוטיק של נעמי בבזל.

בארון שלנו, Somewhere over the fifty – כל מה שקלסי עובר אתנו מעונה לעונה. למשל, החליפה – פעם המכנסיים נמוכים ופעם גבוהים, אבל חליפה שחורה תמיד עושה את העבודה –  את בולטת, סמכותית, אפנתית ומתוקתקת.

צבעוניות עזה, שמלת פועלת של אתא  בצבע פוקסיה, צעיף גדול במקום ג’קט וסל פלסטיק ממוחזר, מכנסיים פרחוניים גבוהים עם סריג קרושה בצבע מנטה עדכני.

 

ועוד לפני שיהיה חם והביל, ממשיכה לעבוד על המלצות והשראות לקיץ ובינתיים תיהנו מהשמש המלטפת, תלבשו מה שאתן אוהבות ומרגישות נוח זה משפר את מצב הרוח.. וכיתבו לי מה אהבתן ומה פחות – משמח אותי לקבל תגובות.

באהבה גדולה
ורד

Related Posts

השאירי תגובה

ברוכים הבאים

אשמח שתשאירו לי פרטים
וכך נוכל לשמור על קשר