זה הסתיו עם הענן והחולצה המכופתרת

ורד אמיר
0 תגובה

זה הסתיו עם הענן והחולצה המכופתרת… ולמרות שעדיין חם, הסתיו לגמרי כאן.
בבקרים כבר נעים ובמקומות מסוימים בערבים קריר , 
ובמיזוג – מקפיאים… אז מבחינתי – המכופתרת היא פתרון גם לפנים וגם לחוץ.
המכופתרות תופסות חלק נכבד מהארון שלי מאז ומתמיד, ובתקופה הזו של השנה אני תמיד מתחדשת תוך כדי שאני עושה סדר בארון שלי.  

תוך כדי כתיבת הפוסט הזה, אני חושבת לעצמי פתאום…

אולי בגלל שאני כל כך אוהבת מכופתרות, אהבתי כל כך את המדים שלבשתי שנים – גם הירוקים וגם כשהחלפנו לבהירים. אהבתי את האופן שבו החולצה המכופתרת מגוהצת ויושבת יפה בדיוק על הגוף עם שרוולים מקופלים או קצרים, בתוך המכנסיים או בחוץ, העיקר שהיו כפתורים.

אז העונה הקרובה תהיה מכופתרת

וכמו תמיד – גם הפעם ניצלתי את העונה החדשה(לפני הסגר) ליום צילום כיפי והתוצאות בפוסט הזה ממש . ראיתן כבר מסביב את הג'קטים, הבלייזרים והווסטים שאקדיש להם פוסט נפרד. מתחת להם – חולצה מכופתרת – ויש לך יופי של הופעה מהבוקר עד הערב . יש חלקות בצבעים מונוכרומטים בז', לבן, אפור או שחור. יש בצבעים עזים, יש משובצות, יש פרחוניות יש מפוספסות יש מנוקדות (זו של ZARA) ויש את חולצת הג'ינס הנצחית.

vered amir 3014 vered amir 3015 vered amir 3016 vered amir 3017

אני אוהבת את המיפתח של החולצות המכופתרות – ה-וי שנוצר והיכולת שלנו לשלוט על  עומק המחשוף וכמה כפתורים להשאיר פתוח. זה מאריך את הצוואר ויוצר צללית ארוכה. אם את מוסיפה תכשיט דומיננטי או מטפחת קטנה קשורה לצוואר, אז החולצה מקבלת  אופי אחר לגמרי.

אני מעדיפה את המכופתרת שלי רחוקה מהגוף

יש לי גם חולצות מכופתרות צמודות יותר שיושבות על הגוף בדיוק. לאחרונה, בגלל שעליתי קצת במשקל או בעיקר בגלל שעשיתי קצת פחות ספורט הן צמודות מידי ומתאר הגוף הפחות מחוטב שלי מודגש מידי וזה פחות יפה בעיני.
אז אם אני לובשת מכופתרת צמודה בימים אלה – היא בדרך כלל שחורה. את כל השאר אני מעדיפה רחוקות מהגוף.

vered amir 3018

הנה כאן בחרתי ללבוש חולצת פסים בגזרת אוברסייז, אבל לא מדי. החולצה של המעצבת מיטל ויינברג מהקולקציה החדשה שלה OMA. קולקציה מ-ע-ל-פ-ת שנמכרת בחנויות של רונן חן. חולצות פסים תמיד עושות את העבודה, ופסים בכל צבע מתאימים לכל גוון של חלק תחתון ובמיוחד שחור/לבן או כחול/לבן. יש זולות יותר ויפות לא פחות, ראיתי בכל הרשתות וצילמתי לכן גם אחת של H&M.

vered amir 3019 vered amir 3021 vered amir 3022 vered amir 3023

גם החולצה האדומה היא של OMA . הצבע העז הכתום אדום הזה משך אותי מיד כשנכנסתי לחנות של רונן חן ברמת אביב, וגם כשהייתה חסרה מידה, ביקשתי שיזמינו לי וגל המהממת(שמנהלת את הבוטיק) ושעזרה לי לבחור  את הפריטים הנכונים הזמינה לי, וכן חזרתי לקחת ,זה כבר עלה לי בקניות נוספות… וזה כבר לפוסט בנפרד! אח היו ימים….
הספקתי ללבוש את החולצה רק שלוש פעמים וקיבלתי אין סוף מחמאות, מחכה להזדמנות הבאה!

vered amir 3024 vered amir 3025 vered amir 3026 vered amir 3027

הגם שהפוסט לא עוסק בטרנדים, הצבע האדום מאוד בולט בכל המגזינים של ספטמבר ובקולקציות של כל מעצבי העל, כצבע של העונה. ואם את מאוהבות האדום, חולצה אדומה בהחלט תפיח חיים במלתחת הסתיו/חורף שלך.

חולצה לבנה מכופתרת יש לכל אחת בארון. כבר כתבתי עליה מספר פעמים. בדרך כלל אני קונה אותן ברשתות. 
זו של ZARA – קלאסית ונצחית. מכופתרת לבנה משתלבת נפלא גם עם ג'ינס רחב וגם עם  סקיני. גם גדולה מחוץ למכנסיים וגם בתוך המכנסיים עם חגורה.

vered amir 3028 vered amir 3030 vered amir 3032 vered amir 3031

ונכון שחולצה לבנה זה מאסט אבל אם כבר יש לך לבנה מכופתרת אז הפסים לגמרי מלכת העונה. (בעצם כבר כמה עונות). וזו של H&M מלפני הסגר…

vered amir 3033 vered amir 3035

אז זה הסתיו עם הענן והחולצה המכופתרת. הוא כבר כאן ועד שנמשיך בחיינו הרגילים להתלבש ולצאת לעבוד ולבלות, הימים הקרובים יהיו כנראה בבית או בסביבה הקרובה וחולצה מכופתרת נוחה ויפה היא תמיד אופציה נפלאה.
חגים שמחים, באהבה
ורד

Related Posts

השאירי תגובה