סטיילינג אישי או סטיילינג של החיים

ורד אמיר
0 תגובה

לפני כשנתיים, כשהלכתי ללמוד סטיילינג אישי בשנקר, לאחר שסגרתי בוטיק שהיה בבעלותי 3 שנים (vega) – התגובות העיקריות היו – את? את הולכת ללמוד או ללמד? – מה יש לך ללמוד עוד בנושא? ואני, חשבתי שתמיד יש לי מה ללמוד – ואכן כך היה.

קיבלתי בתחום כלים ומושגים יותר מקצועיים, למדתי עוד על גוף האישה ומתאריו, חידדתי דברים שאולי כבר ידעתי, אבל תמיד טוב לרענן. פגשתי נשים מדהימות ומרצות משובחות שהן השראה! ובעיקר בעיקר, הבנתי שאני עושה סטיילינג ומהווה השראה כבר הרבה שנים בלי לקרוא לזה סטיילינג.

למשל, עוד כשהייתי נערה והייתי באה לעבודתי כמלצרית במסעדה ברחובות לא פעם הורמו גבות לגבי הבגד שלבשתי … הפוך. נזרק מבט מוזר על תסרוקת גבוהה במיוחד ואפילו מישהו פנה אלי  ושאל אם נגמר בחנות הבד …

גם באוניברסיטה בלימודי התואר הראשון, היו חברות שחיכו בבוקר לראות מה אני אלבש היום… לימים, שירתתי בצבא קבע ולבשתי מדים אבל גם את זה השתדלתי לתבל באקססורייז מתאימים.

היום, כשאני מסתכלת מסביבי, נראה שיש הרבה סטייליסטים וסטייליסטיות. ואני ,למרות שהשלמתי את הלימודים ובידי תעודת גמר למרות שאני מלבישה נשים במהלך השבוע, עוסקת בתחום – כותבת ומפרסמת אני פחות משתמשת בטייטל הזה כי אני מרגישה שאני פחות עוסקת בסטיילינג אישי ויותר בסטיילינג של החיים.

vered amir 264

ומה זה סטיילינג של החיים בעיני?

זה לארגן לעצמי סביבה יפה לחיות בה בבית ובחוץ.
זה למצוא מקומות יפים לבלות בהם, ללמוד בהם ולעבוד בהם.
זה לעצור מידי פעם לכוס יין טוב עם חברה.
זה לעוף על ארוחות זוגיות, משפחתיות או עם חברים.
זה להכין לעצמי ארוחות בוקר מושקעות גם כשאני לבד,
זה לצאת לטייל ולצעוד בים בבקרים חופשיים.
זה לארגן לעצמי מסיבות כי אני אוהבת חברים ולרקוד.
זה לצחוק לאהוב ולנצל כל רגע פנוי לייצר לי שמחה זה – סטיילינג של החיים!

בסטיילינג שלי יש התאמה לא רק בין החולצה למכנסיים לאורך הטופ – אלא בין אורך היום לפעילות שאני מתכננת לי באותו יום.
בסטיילינג שלי יש התאמה לא רק בין העגילים למותג החדש שנחת על המדף  – אלא בין הלוקיישן הנפלא במדבר לצורך שלי לבלות בו חופשת בטן גב.
בסטיילינג שלי יש התאמה לא רק בין טקסטורות לצבעים ודוגמאות – אלא בין הצבע שאני רוצה להוסיף לחיי לבין מה שאני פועלת לעשות.
הסטיילינג שלי הוא להפוך הבנות לתובנות,הלכה למעשה, לדברים טובים לטובתי.

אז כן, אני אמשיך לתת לכן טיפים גם בסטיילינג אישי כי אני אוהבת ויודעת להתלבש ובעיקר אוהבת לתת השראה לאיך לנצל ולשלב פריטים מעונות קודמות עם הנוכחית, אבל בעיקר אתן לכן תובנות על הסטיילינג של החיים,אחרי גיל 50 כפי שאני רואה אותו. כי הסיפור שלי הוא לא על סטיילינג אישי אלא הספור שלי הוא על עצמי, אישה רגילה באמצע החיים שמשפיעה ומהווה השראה ולו במעט על נשים, פותחת לכן דלת ושמחה להכניס אתכן לעולמי.

ואיך הסטיילינג שלכן של החיים? אתן מרגישות שאחרי גיל 50 הוא השתפר?אתן רוצות יותר?

כתבו לי,
באהבה ושמחה,
ורד

Related Posts

השאירי תגובה